Manevi Baharımız Üç Aylar Pano Çalışması

Manevi Baharımız Üç Aylar Pano Çalışması

Efendimiz  buyurdular ki;

اَللّهُمَّ بَارِكْ لَنَا فيِ رَجَبٍ وَ شَعْبَانَ وَ بَلِّغْنَا رَمَضَان

“Ey Allâhʼımız! Receb ve Şâbânʼı mübârek eyle, Ramazanʼa mülâkî eyle/ulaştır.” (Taberânî, Evsat, IV, 189; Beyhakî, Şuab, V, 348. Krş. Ahmed, I, 259)

     MATERYAL HAKKINDA   Üç Aylar için hazırlamış olduğum pano çalışması. Genel olarak bu üç mübarek ayı en verimli bir şekilde geçirmeye dikkat çekmek adına; toprak, tohum ve sudan hareketle manevi bahara erişmeyi amaçlamayı konu alan bir pano çalışması.

     NASIL KULLANILIR   Örnek pano çalışmasından hareketle genel olarak kurguya uygun olmak şartıyla istenilen renklerde kartonlara yazdırılan sayfalar ile adım adım pano çalışması yapılır.

     KAZANIMLAR   Bu çalışma ile Allah Rasûlü`nün üç aylar hakkındaki hadisin öğrenilmesi yanında, bu mübarek ayların en verimli bir şekilde ibadet ve idrâk ile geçirilmesi halinde manevi bahara başka bir ifadeyle bağışlanmaya vesile olacağı mesajı verilir.

     DOSYA BİLGİLERİ   

 Dosya Adı   Mânevi Baharımız Üç Aylar

 Dosya Boyutu   6,34 MB (6.651.311 bayt)

 Dosya Türü   PDF – RAR

 Ebat/Sayfa   A4 – 14 Sayfa

 ÖNEMLİ  Sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz materyal dosyalarının tamamı winrar veya benzeri bir program ile sıkıştırılmış arşivler halindedir. Bu nedenle indirmiş olduğunuz dosyaları açabilmeniz için bilgisayarınızda ya da mobil cihazlarınızda winrar, winzıp veya benzeri bir programın bulunması gerekmektedir.

                 ŞİFRE   dinimateryal                 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. pano çalışmaları için istenen parola nedir ve nasıl alırız? indirdiğim çalışmaları açamıyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
WhatsApp Bize Ulaşın